Кошик
10 відгуків
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (44) 232-07-27
+380 (50) 943-31-56
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
ул. Кибальчича, 2А, Київ, Україна
stopalov@bigmir.net

Виробництво безазбестових прокладкових матеріалів

Виробництво безазбестових прокладкових матеріалів

Фірма Френцелит з 1920 року виготовляє на території Франкенхаммер прокладочні матеріали для високого тиску на базі каучуку і волокна. Раніше, волокно виготовляється з добавкою азбесту
У зв'язку з шкідливим впливом азбесту на людський організм, його застосування в середині 80 - х років було замінено застосуванням органічних та мінеральних волокон як, наприклад, арамід, базальт, графіт, слюда і скловолокно.

В якості інгредієнтів застосовуються натуральний і синтезований каучук. Попередньо механічно оброблений і оброблений розчинюючим речовиною (Тулоль), каучук стає готовим для подальшої обробки та приготування суміші. В процесі обробки і приготування суміші в каучук додаються до 80% додаткових хімічних компонентів.

 

Каландр
 

Суміші пресуються на каландрі і утворюються плоскі листи прокладного матеріалу.

Гарячий вал каландра викликає процес вулканізації матеріалу.

На всіх робочих місцях, де відбуваються процеси приготування і обробки суміші, повітря обробляється кондиціонерами. У повітрі знаходяться небезпечні для людського організму хімічні речовини, такі як, наприклад, Тулоль. Небезпечні хімічні випари збираються кондиціонерами, фільтруються, відстоюються і заново використовуються для приготування або обробки суміші.

novapress
 
novatec
 
novaphit
 
novamica

Екскурсія по виробництву


Фабрика по виготовленню прокладкових матеріалів підрозділяється на два цехи:

  • цех приготування суміші
  • цех обробки суміші
Цех приготування суміші

Цех приготування суміші

Цей цех служить для приготування суміші, яка в подальшому процесі вальцювання пресується в листові прокладочні матеріали. В цьому цеху змішуються п'ять груп компонентів для виготовлення суміші:
  • мінеральні і синтетичні волокна
  • мінеральні та органічні (активні і пасивні) компоненти
  • синтетичний і мінеральний каучук
  • фарба для суміші, хім. елемент для вулканізації і хім. компонент проти швидкого висихання
  • розчиняє речовину Тулоль (Хі)

З додаванням розчинюючого речовини каучук стає у вигляді желатину, що дозволяє рівномірно додавати і змішувати інші компоненти.
Каучук поставляється у великих коробках або ящиках. При подальшій обробці його подрібнюють і він стає гранулатом. Далі його зважують і він зберігається в спеціальних тарах.
Деякі компоненти зважуються і заносяться в протокол. Компоненти змішуються і зберігаються в спеціально відведеному для них місці. Надалі компоненти підмішуються за спеціальним рецептом, до певної черги додаються хімічні речовини. У висновку ці компоненти стають сумішшю у вигляді пасти.
Тулоль викачується помпою з підземного сховища в певній кількості і відправляється до агрегатів приготування і вальцювання суміші.

Вальцювання безасбестового пароніту novapress Basic

Продукція суміші починається з того, що підготовлена суміш каучуку укладається в змішуючий агрегат, зважується і додаються хім. компоненти для його розчинення, у результаті чого утворюється суміш у вигляді пасти. Ця суміш перекладається в спеціальну тару і вивозиться у сховище. Приблизно теж саме відбувається і при іншому способі приготування суміші, різниця тільки в тому, що суміш виходить у вигляді пластиліну і при вальцюванні не закачується помпами, а закидається в ручну.
Для суміші ведеться картотека, куди заносяться найменування, дата і номер суміші. Картки прикріплюються на тарі з сумішшю, в укладенні тара накривається повітронепроникної кришкою і вивозиться у сховище.

 

Цех обробки суміші

Цех обробки суміші

Розвальцьовування - процес вулканізації, починається з того, що помічник ввозить суміш в цех вальцювання і вставляє тару в спеціальну помпу. Агрегат вальцювання складається з двох валів охолоджуючий і нагріває. В процесі вальцювання суміш пристає до гарячого валу і знаходиться весь час під тиском охолоджуючого валу і з добавкою суміші набирає певну товщину. При досягненні заданої товщини прокладочного матеріалу (толерантність товщини становить 1%), автоматика відключає агрегат і робочий розрізає прокладку пристали до гарячого валу поперек. Потім з помічником вони стягують її на стіл.
Всі аркуші прокладкових матеріалів маркуються. На штемпелі стоять номери суміші, номер агрегату вальцювання і персональний номер.
У висновку, прокладки фарбують, ставлять штампи різних фірм замовників і відправляють клієнту.

 

Огляд обладнання для виготовлення прокладок

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner