Кошик
10 відгуків
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (44) 232-07-27
+380 (50) 943-31-56
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
вул. Кібальчича, 2А, Київ, Україна
info@gasket.com.ua+380509433156

Прокладочний папір

Прокладочний папір - це листовий прокладочний матеріал (безазбестовий пароніт), який використовується для виготовлення прокладок для фланців. Листи можна купити в різних розмірах та товщинах. Потім із листа вирізаються прокладки.

Інформація на тему: Огляд обладнання для виготовлення фланцевих прокладок.

Безазбестовий прокладний папір може бути виготовлений із комбінації термостійкого волокна та різних сполучних матеріалів, як синтетичний каучук, силіконовий каучук та пробки. Нова прокладка утворює герметичне ущільнення під час встановлення на трубопровід або обладнання.

Крім довговічності та гнучкості, прокладочний матеріал має додаткові властивості, які визначає його застосування. Наприклад, матеріал може мати високу стійкість до високих тисків і температур, бути дуже м'яким або мати високу відновлюваність. Інші матеріали можуть бути маслостійкими або забезпечувати електричну ізоляцію.

Безасбестовий пароніт

Прокладочний папір є економічно вигідним для придбання компаніями, що дозволяє їм проводити прокладки з нього у великій кількості як швидко, так і ефективно. Це особливо корисно, якщо їх поточні прокладки часто псуються або виходять з ладу через умови експлуатації, в яких вони знаходяться.

Компанія Frenzelit Werke виробляє високоякісний маслобензостійкий прокладний папір novaform, який є надійним та економічно ефективним рішенням. Матеріал дуже затребуваний у виробників автомобілів як у Німеччині, так і за кордоном. Однак через недостатню стійкість до впливу тепла та хімікатів він не є добрим вибором для промислового використання (для промисловості призначений більш універсальний novapress, novatec). Папір прокладки novaform може використовуватися в багатьох частинах автомобіля, включаючи паливні насоси, масляні насоси, карбюратори, термостати і масляні фільтри.

Frenzelit Novaform gasket можна придбати різної товщини, від 0,3 до 2,0 мм. Папір для прокладок доступний у рулонах та листах 1500х2000 мм. Вони також продаються у форматах А3.

Перед тим, як купити матеріал для автомобільної прокладки, завжди слід проконсультуватися з приводу найбільш відповідного типу матеріалу для ваших промислових вимог. Наші фахівці завжди готові допомогти вам ухвалити рішення, тому не соромтеся звертатися до нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner