Кошик
9 відгуків

В сучасній промисловості існує велика кількість полімерних покриттів для технічних тканин. Одним з кращих за своїми експлуатаційними характеристиками є силіконове покриття.

Загальна інформація

Силіконові тканини відмінно протистоять впливу погодних умов і температур в широкому діапазоні. Стійкість силікону до впливу погодних умов і старіння не викликає сумніву. У рамках тривалих досліджень, що проводилися протягом декількох років, було встановлено відсутність змін під впливом ультрафіолетових променів, погодних умов.

Поряд з цими перевагами, силікон характеризується досить високою стійкістю до багатьох хімічних речовин, що обумовлено його хімічною структурою, зокрема до слабких кислотних і лужних середовищ, навіть при незначному підвищенні температури. Тим не менш, висока концентрація кислоти або лугу може пошкодити тканину.

Не рекомендується застосовувати силіконову тканина при температурах понад 130 0С в середовищі гарячого пара.

Зазначимо легкість обробки тканини при пошитті готових виробів. хороша адгезія силіконового покриття до клеїв і, в першу чергу, на базі силікону дозволяє.

Для цілого ряду застосувань пред'являються вимоги щодо протипожежних властивостей. Силікон важко запалюється, і з допомогою спеціальної обробки це властивість може бути посилено. Більшість тканин з силіконовим покриттям відноситься до класу Г1, не поширює горіння.

Интересно, что при сгорании силиконового покрытия практически не выделяются токсичные продукты разложения. Основой большинства силиконовых тканей является стекловолокно, с температурой применения 500 0С. Также в качестве базового слоя может использоваться арамидная ткань, полиэстер и полиамид, различные типы войлока и т.д.

Основные характеристики ткани с силиконовым покрытием:

  • Стойкость к высоким температурам (до +250°С)
  • Гибкость и эластичность, не изменяет своих характеристик даже при длительном хранении
  • Диэлектрик
  • Стойкость к истиранию
  • Стойкость ко многим химически агрессивным средам
  • Деякі типи тканин силіконовим покриттям допущені для застосування в харчовій промисловості

Область застосування

Склотканини з силіконовим покриттям часто використовуються при виготовленні компенсаторів і гнучких вставок для повітроводів, систем аспірації та вентиляції, так як завдяки механічній стійкості, газощільність і термостійкості, вони добре переносять вплив коливань і вібрацій під впливом температурних факторів.

Також такі тканини застосовуються для пошиття термочехлов, рукавів кожухів.

Ще одна область, де силіконові тканини знайшли широке застосування - виготовлення зварювальних штор, захисних екранів і виробів для димо - та вогнезахисту.

Склотканина з силіконовим покриттям

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: