Кошик
10 відгуків
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (44) 232-07-27
+380 (50) 943-31-56
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
вул. Кібальчича, 2А, Київ, Україна
info@gasket.com.ua+380509433156

Стисливість і відновлюваність прокладочного матеріалу

Стисливість і відновлюваність прокладочного матеріалу

Стисливість і відновлюваність прокладочного матеріалу

Стисливість

Який прокладочний матеріал застосувати: твердий чи м'який? Наскільки матеріал стиснеться під впливом тиску? Це ключовий фактор, що визначає ефективність з'єднання. Велике значення має тип фланців, матеріал і клас міцності болтів. М'які ущільнювальні матеріали, такі як пробка, гума, спінений ptfe і т. д, володіють великою об'ємною структурою і можуть використовуватися при низькому навантаженні на фланець. Більш щільні матеріали, такі як матеріали на основі волкон, тверді каучуки, композити, метали і інші, вимагають більшої навантаження для досягнення ущільнення і стискаються тільки на невеликий прроцент. Вибрані прокладочні матеріали повинні володіти достатньою стисливістю, що б компенсувати нерівності і непаралельність фланців, при цьому протистояти видавлювання в результаті внутрішнього тиску герметизируемой рідини.

Відновлюваність

Наскільки пружинист матеріал? Як він поведе себе після зняття навантаження перед повторним робочим циклом? Відновлюваність це найважливіша властивість прокладного матеріалу. Матеріал повинен володіти достатньою восстанавливаемостью для забезпечення ущільнення при циклічній роботі з'єднання. Більш жорсткі, більш щільні матеріали, хоча і мають меншу щільність, часто мають кращі характеристики відновлення. Швидкість відновлення нижче, але відсоток вище. М'які, еластичні матеріали – навпаки мають низький відсоток восстанавливаемости.

Вивчаємо технічні характеристики

Розглянемо характеристики стисливості і восстанавливаемости на прикладі високотемпературних прокладкових матеріалів лінійки novetec.

  Стисливість, % Відновлюваність,%
Special 45 8
HPN 15 30
Premium/Plus 6 60

Як видно з таблиці, novatec SPECIAL має «майже ідеальні оригінальні та свяой» стисливістью, при цьому відновлюваність не висока. novatec PLUS, навпаки, виглядає досить жорстким, при цьому володіє чудовою восстанавливаемостью і незамінний в компресорах і теплообмінних апаратах.

Багато складні завдання вдається вирішити застосуванням нового матеріалу – novapress 880.

Сжимаемость материала составляет 18%, восстанавливаемость – 65%. Впечатляющие показатели для высокотемпературного материала.

Подитожим сказанное

Вы можете задаться вопросом, почему не производится прокладочный материал, обладающий идеальными характеристиками сжимаемости и восстанавливаемости? Принципиально, это возможно, но какими свойствами вы готовы пожертвовать:  например стойкостью к повышенным температурам или давлению?

Развитие прокладочных матреиалов уже позволяет выпускать такие уникальные материалы, как novapress 850. Этот материал в температурном диапазоне -100…+150 С ведет себя практически как резина. Инновационные технологии позволили добиться восстанавливаемости 60% при сжамаемости 39%. Это большой рывок вперед, тем не менее, с любым материалом вам нужно найти необходимый баланс между всеми свойствами.

Глубокий анализ и понимание преимуществ и недостатков различных прокладочных материалов позволит обеспечить бесперебойную работу фланцевого соединения.

На какие еще свойства вы обращаете особое внимание?

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner