Кошик
9 відгуків

Теплоізоляція гнучкого шланга

Теплоізоляція гнучкого шланга
Прямолінійні ділянки стаціонарних трубопроводів і їх відгалуження теплоизолируются за допомогою навивных циліндрів (наприклад Rockwool або Техноніколь). Але як же бути, якщо металорукав повинен залишатися гнучким?

16.12.19

Розглянемо приклад теплоізоляції гнучкого металорукава діаметром 60 мм і завдовжки 3000 мм.

Етап перший. Термостійка стрічка.

Перший шар являє собою термостійку теплоізоляційну стрічку isoGlas 550 товщиною 2-4 мм Робоча температура застосування 550 С. Літа намотується таким чином, що б кожен наступний шар перекривав половину попереднього. Ширину стрічки підбираємо таким виходячи з діаметра теплоізоліруемого вироби 40-150 мм Стрічка виробляється з липким шаром (для зручності монтажу на вертикальних роз'ємах) і без нього. В даному випадку в липкому шарі немає ніякого сенсу. Стрічка щільно лягає на рукав, утворюючи міцну основу для наступного шару, зберігаючи при цьому гнучкість конструкції.

Етап другий. Термостійкий наповнювач.

В якості основного термоізоляційного шару застосовуємо матеріал isoGlas needlemat.Температура застосування 550 С. Від базальту матеріал відрізняється кращою механічною міцністю, стійкістю до вібрації і довговічністю так як проводиться без зв'язуючого.
Виріжте заготовку, передбачивши при цьому напуск 30-50 мм і з'єднайте її в рукав поздовжнім швом. Товщина isoGlas needlemat залежить від значення температури на поверхні металорукава.

Етап третій. Термостійкий зовнішній шар.

 

После того, как мы снизили температуру на поверхности до нужного значения, нашу конструкцию необходимо защитить наружным слоем с полимерным покрытием. Материал должен быть механически прочным, контактировать с кожей человека не вызывая при этом раздражения, быть стойким к атмосферным осадкам и при этом быть не горючим (класс Г1 - не распространять горение).

Применяем термостойкую ткань isoGlas silicone c силиконовым покрытием с продольным швом термостойкой нитью.Температура применения до 250 С. В нашем случае, при длине металлорукава 3 м, длина силиконового наружного слоясоставляет 3500 мм, так как если изготовить его в размер, изделие не сможет изгибатся. Чем меньше радиус изгиба - тем больше запас по ткани.

Інші статті
 • 03.06.19 Складові прокладки з сегментів
  Складові прокладки з сегментів

  Для багатьох застосувань потрібні прокладки більшого розміру (більше максимально доступного розміру аркуша). Для таких випадків ми рекомендуємо відповідну технологію з'єднання сегментів прокладки, таким чином, можна виготовити прокладку будь-якого розміру.

  Повна версія статті
 • 31.05.19 Изменение формы прокладок для повышения надежности
  Изменение формы прокладок для повышения надежности

  Общеизвестно, что герметичность соединения зависит от уплотняемых поверхностей, усилия затяжки болтового соединения и типа прокладочного материала. В то же время, геометрия прокладки имеет не меньшее значение а в некоторых случаях - решающее.

  Повна версія статті