Кошик
10 відгуків
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (44) 232-07-27
+380 (50) 943-31-56
ТОВ "Інженерний центр "Економі"
вул. Кібальчича, 2А, Київ, Україна
info@gasket.com.ua+380509433156

5 основних моментів, які слід пам'ятати при заміні прокладок.

5 основних моментів, які слід пам'ятати при заміні прокладок.

При заміні, прокладки потрапляють в зовсім інші умови, ніж у новому обладнанні. У чому відмінність між встановленням прокладок в ремонтно – відновлювальних роботах і при виготовленні первинного обладнання?

П'ять основних моментів, на які слід звернути увагу при заміні фланцевих прокладок.


1. Поверхні фланців змінятьсяЗ часом під впливом циклічного нагрівання поверхні фланців деформуються, з'являються подряпини, нерівності, корозія і т. д., таким чином стають не ідеальними. При заміні прокладки вам знадобиться або витратити час і гроші на обробку фланців до їх первісного стану, або використовувати прокладку, яка може компенсувати з'явилися дефекти. Спеціальні матеріали з великим коефіцієнтом стисливості дозволяють знизити витрати на підготовку фланців.

Для компенсації втрат матеріалу фланця в процесі шліфування використовують більш товсті прокладки. Важливо пам'ятати, що із збільшенням товщини знижує допустимий тиск і надійність з'єднання.  Приміром, німецькі виробники прокладкових матеріалів виробляють товщини понад 3 мм тільки за спецзамовленням.


2. Запасні частини можуть сильно розрізняютьсяЗапасні частини, у тому числі фланцеві прокладки доступні в усьому спектрі ціни і якості. Клієнти, як правило, контролюють вибір вартості і якості деталей, використовуваних при ремонті. Частини доступні від OEM (оригінального)-якості (або краще) до недорогого / низької якості. Як довго ви хочете, щоб з'єднання зберігало герметичність?

Оригінальна прокладка після розбирання з'єднання не прилипла до фланця і не привела до корозії? Це заслуга антипригарного покриття, яке мають далеко не всі безазбестові прокладочні матеріали. Це слід врахувати при виборі аналога.

3. Існують альтернативи оригінальної прокладці


Фахівці з маркетингу переконують вас у тому, що прокладання можна замінити тільки оригінальну за каталожному номером. У той же час, на ринку існує досить багато замін оригіналу. Зазвичай ви можете заощадити трохи грошей, отримавши при цьому те ж якість.

Виробники обладнання, наприклад насосів, компресорів, парових котлів і т. д. не виробляють прокладки, а замовляють їх у профільних організацій, що займаються їх виготовленням. Маючи креслення або зразок прокладки, чому б не звернутися безпосередньо до виробника прокладок?

 

4. Фактори, що впливають на працездатність з'єднання

 
При заміні прокладок необхідно враховувати безліч факторів, одним з яких є сам процес установки. З яким обертовим моментом затягувати болти? Яка послідовність? Потрібно змащувати  фланці? Чи потрібно додавати герметик, чи не призведе це до витоку? Чи потрібна додаткова обтяжка? Фланці чисті і підготовлені? Відповіді на ці питання допоможуть вам підібрати правильну прокладку, а також забезпечать її роботу у відповідності з вашими вимогами.
 

5. Матеріали / БудівництвоВи вивчали і розглядали різні варіанти матеріалів для виготовлення прокладок? Який з них краще? Існують різні конструкції прокладкових матеріалів. Деякі з них являють собою суміш мінеральних і арамідних волокон, деякі –терморасширенные графітові листи з одним або кількома армуючими прошарками, слюдосодержащие матеріали, сучасні комбінації графіту і кевлара. Матеріали відрізняються коефіцієнтом питомої витоку, наявністю допусків та дозволів, з антипригарним покриттям або без. Який краще? Часто композитні конструкції є кращим вибором для заміни деталей, так як вони краще всього компенсують фактори, згадані в цій статті.

Безліч варіантів


Крім всього перерахованого вище, є додаткові  нюанси при виборі прокладки або проміжного матеріалу для сервісного застосування. Незважаючи на це, пошук якісної  альтернативи розширить коло постачальників і дасть вам додаткові переваги.

 

Обговоріть з Вашим надійним постачальником прокладкових матеріалів робочі параметри з'єднання і з'ясуйте, які матеріали краще всього підходять для Вашого застосування.

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner